Kanceláře k pronájmu v Praze

Velikost textu: A A A

Kanceláře k pronájmu v Praze

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

 Kanceláře v Praze jsou dobrým řešením, pokud se chcete setkávat s klienty v hlavním městě. Zapůsobit na ně může i prestižní lokalita, sousedství s významnými firmami a komfort. Ať už se jedná o vybavení kanceláře nebo komfort služeb poskytovaných v souvislosti s chodem kanceláře.

Řešení všech těchto záležitosti nabízí společnost Regus, která byla založena v roce 1989 v Bruselu a nyní je největším světovým poskytovatelem flexibilních pracovišť.

Nebylo by lákavé se připojit ke skupině 1,35 miliónů členů programu Regus Businessworld po celém světě, kteří využívají profesionální pracovní prostory kdykoliv a kdekoliv je právě potřebují?

Pokud hledáte pronájem kanceláří v Praze, můžete prostřednictvím pohotového profesionála v podobě společnosti Regus vybírat z produktů a služeb od plně vybavených kanceláří až po profesionální jednací místnosti, obchodní salonky a největší světovou sítí videokomunikačních studií.

Každé obchodní centrum Regus má recepci, jejíž pracovníci jsou schopni komunikovat minimálně v obchodní angličtině. Dále obchodní salónky, zasedací místnosti, vše vybavené moderní technologií, jakou budete právě potřebovat. Prvotřídní catering a administrativní podpora nebo třeba rezervace taxi, aut, letenek a hotelů jsou v nabídce dalších služeb této firmy.

Kanceláře Praha se nacházejí ve čtyřech prestižních lokalitách. Ať už si vyberete budovu Zlatý Anděl, Empiria, City Centre nebo Burzovní palác, vždy se bude jednat velmi zajímavou adresu. Exkluzivní prostředí a služby udělají dojem na vaše zákazníky. Přitom vše získáte za rozumnou cenu.
Pronájem kanceláře Praha můžete využít na tak dlouhou dobu, jak budete potřebovat. Ať už jsou to třeba hodiny nebo dny v měsíci. Tím ušetříte peníze za nájem, které můžete využít vhodnějším způsobem.

Se společností Regus můžete pracovat po svém, ať už z domova, na cestách nebo z kanceláře.

Kontaktujte firmu prostřednictvím webových stránek www.regus.com. Vyplňte Rychlou nabídku se základními požadavky a odborní pracovníci se vám ozvou. Nebo můžete přímo zavolat na telefonní číslo +420 222 191 100 a získat obratem potřebné informace.

Placený reklamní článek

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách ziskweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel ziskweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - ziskweb.cz.

zdroj:
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Vyhledávání firem

Zaměření
Lokalita
Typ firmy:

Štítky: podnikání, pr, kanceláře

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Práce a podnikání
Sháníte prostory pro podnikání? Svěřte to odborníkům!

 Každý podnikatel ví, že čas jsou peníze. Je proto logické, že všichni, kdo se podnikání věnují, by měli investovat…

Práce a podnikání
Získejte kontakty na seriózní stavební firmy

 Stavebnictví v České republice nezažívá zrovna nejlepší časy. Hospodářská recese ztěžuje podnikání nejedné firmě v…

Právo
Co dělat, když vám někdo dluží za fakturu?

 Váš odběratel vám nezaplatil a nevíte, jak máte postupovat, abyste se domohli zaplacení faktury? Poradíme vám, jak…

Práce a podnikání
Jak začít podnikat

Uvažujete o podnikání a nevíte přesně jak na to? Co všechno je potřeba vědět, znát a zařídit před zahájením podnikání? Poradíme…

Daně
Jak na daňovou evidenci

Pokud podnikáte, vedení daňové evidence se rozhodně nevyhnete. K čemu vlastně daňová evidence slouží a jakým způsobem je…

Práce a podnikání
Co je dohoda o pracovní činnosti

Sháníte brigádu nebo jste v pozici zaměstnavatele a uvažujete, že byste na dohodu přibrali šikovného pracovníka? Jaký je…

Právo
Obchodní společnosti v kostce

Uvažujete o založení firmy nebo přibrání společníka do obchodu? Podívejte se, jaké máte možnosti! Vzniku obchodní společnosti…

Investice
Tichý společník - výhodná investice?

Potřebujete pro své podnikání finanční injekci a nechcete si půjčovat peníze od banky? Pořiďte si tichého společníka! Co…

Práce a podnikání
Jak si vyřídit živnostenský list I.

Rozhodnutí padlo a teď je potřeba zvolit druh živnosti a vyřídit vše potřebné. Které živnosti známe a jak dlouho trvá vyřízení…

 
Vítejte Spoření Půjčky Investice Pojištění Daně Právo Práce a podnikání Bydlení
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY